نمره بهینه سازی به برنامه Google Ads رسید

by saeed namazi

نمره بهینه سازی یا Optimization Score به Google Ads که پلتفرم تبلیغات در گوگل است اضافه شده است.

گوگل توصیه می کند که به نمرات بهینه سازی یا Optimization Score توجه ویژه ای داشته باشید و ظاهرا تصمیم دارد رفته رفته تاثیر آن را پررنگ تر سازد.

نمره بهینه سازی از ۰% تا ۱۰۰%‌ است. اگر نمره شما به ۱۰۰% برسد به این معناست که از تمام فرصت های موجود برای کمپین های خود در Google Ads بهره مند هستید و بهترین بهینه سازی را انجام داده اید.

Optimization Score شما را راهنمایی می کند تا بعضی از تبلیغات خود را متوقف کنید، یا تبلیغات جدید اضافه کنید تا بتوانید به نمره ۱۰۰% نزدیک تر شوید.

چون در Google Ads شماره در ازای مشاهدات و کلیک کاربران در حال پرداخت پول هستید، پس بهینه سازی این تبلیغات و اینکه بدانید پول تان به درستی و به بهترین نحو هزینه می شود، بسیار ارزشمند است.

Optimization Score یکی از مواردی است که آژانس های تبلیغاتی برای اینکه “همکار گوگل” یا Google partner شوند باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

نمره بهینه سازی در واقع بازتابی از چگونگی عملکرد حساب شما در Google Ads  است و توصیه هایی را به صورت خودکار برای شما ایجاد می کند تا بتوانید با توجه به آن‌ها نمرات بهینه‌سازی خود را بهبود بخشید.

تبلیغ کنندگان باید توصیه ها را با توجه به موضوعاتی که در آن ها تبلیغات می‌کنند، ارزیابی کنند و آن‌هایی را که مفید است، انجام دهند.

با توجه به تصویر زیر، شما می توانید نمره بهینه سازی یا Optimization Score حساب کاربری Google Ads خود را در صفحه اول مشاهده کنید و برای مشابه نمره بهینه سازی هر کمپین، آن را انتخاب کنید.

google ads app optimization score

google ads app optimization score / نمره بهینه سازی در برنامه گوگل ادز

 

You may also like

Leave a Comment